LAZER EPİLASYON ÖNCESİ YAPILAN KONTROLLER ALINAN TEYİTLER VE VERİLEN TAVSİYELER


1-Bayanlar rahatsız olduğunuz tüylerden kurtulmak istediğinizde regli döneminizin 1. gününde www.estetech.com.tr adresinden veya 0.216.383.00.11'den randevu talep etmeniz ve regli dönemi bittikten sonra en erken 3.gün ile en geç 10.günlük periyotta geldiğiniz taktirde dökülmenin daha fazla gerçekleşeceğini biliyormuydunuz?

2-Beyler rahatsız olduğunuz tüylerden kurtulmak istediğinizde www.estetech.com.tr adresinden veya 0.216.383.00.11'den randevu talep etmeniz gerektiğini biliyormuydunuz?

3-Antibiyotik kullandığınız taktirde seansa gelmeden 10 gün öncesinde bırakılması ve sonrasında da 3 gün süreyle kullanılmaması gerektiğini biliyormuydunuz?

4-İlk seansa girmeden önce kıl köklerine ip,cımbız,ağda,epilatör,tüy dökücü krem ile müdahale edilmiş ise üzerinden 1 ay geçmesi ve tedavi sırasında ve sonrasında bir daha bu yöntemleri kullanmamanız gerektiğini biliyormuydunuz?

5-Tedaviye konu olan bölgenin (yüz,bel,göğüsarası,göğüsucu,göbek ve kol hariç)makina ile 4-5 gün öncesinde temizlenmesi ve asla jilet kullanılmaması gerektiğini biliyormuydunuz?

6-Kolaltı seansı öncesi ve sonrası parfüm, deodorant,roll-on gibi her hangi bir ürünün kullanılmaması gerektiğini biliyormuydunuz?

7-Geciktirici,Doğum kontrol, Hormonel Tedavi ilaci ve spor takviyesi kullanılmadığı sürece daha etkili sonuçlar alınacağını biliyormuydunuz?

8-4. Seansınızda
beklediğiniz sonuçları alamadığınız takdirde hormon testi yaptırmanızı tavsiye ettiğimizi biliyormuydunuz?

9-Seans öncesi ve sonrası 2 hafta süre ile güneş'tenve solaryumdan kendinizi korumanız gerektiğini,seans öncesi ve sonrası güneş koruyucu krem tavsiye ettiğimizi biliyormuydunuz?

10-Tedaviye konu olan bölgenin epilasyon tedavisi süresince renk değişikliğine maruz kalmaması gerektiğini biliyormuydunuz?

11-Bizleri dostlarınıza tavsiye ettiğiniz taktirde dilediğiniz bir bölgenize teşekkür niyetinde bir seans hediye ettiğimizi biliyormuydunuz?

12-Hizmet sonrası İSTEK ya da ŞİKAYETLERİNİZİ 0.535.330.37.75 nolu telefondan Mine ÇAKIR veya 0.532.400.23.00 Nolu telefondan Muzaffer ÇAKIR'a iletebileceğinizi biliyormuydunuz?
Bizi Takip Edin Instagram Youtube Copyright © 2017 estetech.com.tr